30/09/2014 |  22:45 | Аутор: РТРС

ЛШ: Реми Ситија и Роме, ПСЖ бољи од Барселоне

Фудбалери Манчестер ситија и Роме подијелили су бодове у утакмици другог кола групе Е Лиге шампиона.
ЛШ: Манчестер Сити - Рома - Фото: РТРС
ЛШ: Манчестер Сити - РомаФото: РТРС

Домаће је у вођство довео Агуеро голом из пенала у четвртом минуту, да би за коначних 1:1 погодио Тоти у 23. минуту сусрета. У раније одиграном мечу исте групе Бајерн је као гост голом Милера са бијеле тачке савладао ЦСКА.

Бодове су подијелили АПОЕЛ и Ајакс у групи Ф, док је велику побједу уписао Пар Сен Жермен, који је на "Парку принчева" савладао Барселону.

Изненађење у групи Г приредили су фудбалери Марибора који се непоражени враћају са гостовања из Гелзенкирхена. У истој групи Челзи је голом Матића савладао Спортинг у Лисабону.

У групи Х БАТЕ Борисов је савладао Атлетик Билбао резултатом 2:1, док су у Доњецку Шахтјор и Порто одиграли меч без побједника (2:2).