01/08/2015 |  18:50 | Аутор: РТРС

Борац ремизирао са Вележом у Мостару

Фудбалери Борца одиграли су неријешено 1:1 са Вележом у Мостару у утакмици другог кола Премијер лиге Босне и Херцеговине.

У јако доброј фудбалској представи повели су домаћи фудбалери голом Матића, који је у 57. минуту одлично реаговао на дубинску лопту и смјестио је у мрежу Ружића. Тим Владе Јагодића до изједначења је стигао пет минута прије краја. Савановићев ударац према голу Вележа био је изблокиран, лопта стиже до Тонија Јовића који јој без проблема проналази пут до мреже мостарског тима. Гол Јовића је први погодак који су "црвено-плави" постигли на гостовању код Вележа још од 2006. године.

У узбудљивом финишу сусрета, обје екипе имале су по неколико прилика али резултат је остано непримијењен.

Идентичним резултатом завршен је и други сусрет који је почео у истом термину између Олимпика и Челика.

У току су утакмице Младост Добој-Какањ - Славија, Дрина - Зрињски и Слобода - Рудар Приједор.

Преостале утакмице другог кола на распореду су сутра.