01/08/2015 |  19:25 | Аутор: РТРС

Славији бод на гостовању код Младости, пораз Дрине и Рудара

Фудбалери Славије одиграли су неријешено (1:1) у гостима код екипе Младости Добој-Какањ у мечу другог кола Премијер лиге Босне и Херцеговине.

Након 0:0 у првом полувремену, Славија је дошла у вођство голом Ровчанина у 55. минуту. Свега три минута касније Долавер постиже гол за екипу која игра своју дебитанстку сезону у елитном рангу и поставља коначан резултат утакмице.

Дрина је у Зворнику поражена од Зрињског минималним резултатом (1:0). Једини гол на утакмици постигао је Лаштро у 86. минуту утакмице. Додајмо и то да је Дрина од 61. минута играла са играчем више, али ту предност није успјела резултатски искористити.

Фудблалери Рудара поражени су у Тузли од екипе Слободе са 2.1. Гости су головима Ахметовића и Морањкића након првих 45 минута имали 2:0, да би у 55. минуту утакмице Арежина поставио коначних 2:1.

У раније одиграним утакцмицама другог кола Вележ и Борац су су у мостару одиграли 1:1, а истим резултатом завршен је и дуел између Олимпика и Челика.