26/07/2016 |  21:56 ⇒ 22:09 | Аутор: РТРС

Црвена Звезда непоражена у Бугарској, након првог меча 2:2 (ВИДЕО)

Фудбалери Црвене Звезде враћају се непоражени са тешког гостовања у Разграду. Резултат 2:2, одлука за седам дана у Београду.

Чета Миодрага Божовића играла је неријешено са екипом Лудогореца у првој утакмици трећег кола квалификација за Лигу шампиона.

Црвено- бели су на гостовању у Бугарској приказали  добру игру, посебно у другом полувремену, па ће након вечерашњих 2:2, одлука о путнику у најелитније такмичење пасти у реванш сусрету, који је на програму за седам дана.

Прво полувријеме је протекло у "зонској игри" Црвене звезде. Лудогорец је нападао док су црвено- бијели вребали своје шансе из контранапада.

Ипак, Лудогорец је повео голом Џонатана Кафуа у 43.минуту.

У другом полувремену, Звезда је одиграла много боље и агресивније. У 48. минуту. лопта је стигла до капитена Катаиа, који је након неколико добрих дриблинга изједначио на 1:1.

Звезда је наставила са добром игром па је у 66.минуту Канга преокренуо резултат на 2:1 за радост црвено-бијелих.

Звијезда је и у 75.минуту организовала опасан контра-напад. Канга је поново био у прилици, покушао да пошаље лопту Катаиу, међутим то није добро испало.

Само два минута касније, Лудогорец је успио да изједначи преко Кешеруа, голом у 77.минуту и тако поставио коначних 2:2.

Реванш меч игра се за седам дана у Београду, на стадиону "Рајко Митић".