Звезда у продужетку савладала Мега Лекс

Кошаркаши Црвене звезде задржали су максималан учинак и послије 17. кола регионалне АБА лиге.
Мега Лекс - Црвена Звезда (фото:Mega Leks) -
Мега Лекс - Црвена Звезда (фото:Mega Leks)

Екипа Дејана Радоњића савладала је послије продужетка Мега Лекс у гостима резултатом 81:69.

Домаћи тим пружио је одличан оптор шампиону Србије и региона, успио је да избори и продужетак, али ипак више од тога није могао.

Тим Дејана Милојевића био је у већем дијелу утакмице у егалу са српским и регионалним шампионом, а Звезда је само у другој дионици и у продужетку показала због чега је најпријатније изненађење Евролиге.

У драматичној завршници регуларног тока обје екипе биле су сигурне са линије слободних бацања, а Звезда је у додатних пет минута у потпуности надиграла ривала и осварила је и 17. побједу у регионалном такмичењу.

Огњен Кузмић је завршио са 16 поена и 9 скокова, а сјајан деби имао је Дион Томпсон који је за 7 минута имао 10 поена и 5 скокова. Јовић је додао 10 поена уз 11 асистенција, а 11 поена убацио је и Симоновић. Бранко Лазић имао је 5 поена, 5 украдених и 8 скокова.

Код домаћина, Јарамаз је убацио 15 поена уз 5 асистенција, а Мушиди је додао 14 поена.

Звезда има 17-0, а Мега је сада на 5-12.