27/05/2017 |  20:16 ⇒ 21:01 | Аутор: РТРС

Лига за опстанак: Слобода - Звијезда 09 3:0

Фудбалери мркоњићке Слободе, у 8.колу Лиге за опстанак, побиједили су Звијезду 09 из Етно села Станишић резултатом 3:0.
Фудбал (илустрација) - Фото: ФОНЕТ
Фудбал (илустрација)Фото: ФОНЕТ

Побједа домаћих фудблера је више него заслужена, јер су током цијелог меча били боља екипа.

Да су домаћи фудбалери били мало прецизнији, а нарочито у првом полувремену побједа Слободе би била још убједљивија.

Слобода је повела голом Савановића у петом минуту. Малбашић је идеално послужио Савановића који је матирао Лакића.На 2:0 повисио је Мирковић. Оштро је шутирао са 25 метара, а лопта је окрзнула једног одбрамбеног играча гостију и завршила у мрежи.

Питање побједника у 58. минуту ријешио је играч утакмице Малбашић, на асистенцију Мирковића.

У наредном колу Слобода гостује Слоги у Добоју, а Звијезда је домаћин шамачком Борцу.