28/05/2017 |  16:36 ⇒ 16:36 | Аутор: РТРС

Славија савладала Борац из Шамца 3:1

Славија је на свом терену била боља од фењераша из Шамца и заслужено славила резултатом 3:1.
Фудбал (илустрација) - Фото: ФОНЕТ
Фудбал (илустрација)Фото: ФОНЕТ

Домаћи су повели у 31. минути, стријелац је био одлични Вехудун Алешевић. Голман Шамчана је би немоћан. Ништа није могао ни у 38 минути. Ударц дефанзивца Славије Милана Лаловић завршио је у мрежи. Повели су домаћи са 2:0 и био је то и резултат првог полувремена.

На трећи гол Славије чекало се пуних 19 минута у наставку, а Ракића је матирао јуче расположени за игру Момир Зечевић. Већ тада је било јасно да бодови остају у Источном Сарајеву, а част гостију сачувао је Шаркановић. Он је у 81. минути матирао до тада одичног Неџибовића. Био је то и коначан резултат суисрета Славија – Шамац 3:1

У наредном колу Славија гостује у Фочи код домаће Сутјеске, а Борац ће на гостовање код Звијезде у Етно село Станишићи.