10/10/2017 |  17:44 ⇒ 17:50 | Аутор: РТРС

Млада репрезентација БиХ након преокрета савладала Португал

Фудбалери младе репрезентације БиХ побиједили су у Зеници у оквиру 4. кола квалификација за Европско првенство селекцију Португала резултатом 3:1.

Већ у десетој минути услиједио је хладан туш за гледаоце у јер је Карваљо на асистенцију Рибеира довео госте у вођство.

Ипак, средином првог полувремена Шербечић је поравнао резултат искористивши додавање Лончара и с резултатом 1:1 отишло се на одмор.

У другом полувремену виђена је изједначена утакмица, а боље се снашла селекција БиХ, која је успјела постићи два гола.

Прво је Демировић у 77. минути на асистенцију Чавара преокренуо резултат, а коначних 3:1 поставио је Менало у судијској надокнади након што је голман Португала одбранио ударац Мустеданагића.

БиХ се с другом побједом пробила на друго мјесто групе 8 квалификација за Еуро, док је Португал остао на петом мјесту.

Извор: Кликс