13/05/2018 |  19:35 ⇒ 19:37 | Аутор: РТС

Звезда славила над Војводином након преокрета

Фудбалери Црвене звезде савладали су екипу Војводине са 2:1 у овиру претпосљедњег кола Суперлиге Србије.
Лука Радоњић - Фото: РТС
Лука РадоњићФото: РТС

Војводина је дошла до вођства у 23. минуту сјајним голом Арсића. Капитен Јовичић је након центаршута спустио лопту за Арсића, који је веома прецизним ударцем матирао голмана Звезде Милана Борјана.

До краја полувремена Звезда је успјела да дође до изједначења, голом Радоњића у 38. минуту меча.

Бен је упослио Гобељића на десној страни, овај убацио лопту у шеснаестерац ка Радоњићу, а крилни фудбалер Звезде је успео добрим дриблингом да створи предност у односу на чувара и левом слабијом ногом савлада Роцкова.

У другом полувремену Звезда је била знатно бољи противник, што је након неколико прилика успела и да материјализује, када је у 74. минуту Милић постигао гол.

Само пар минута након што је ступио на терен, Милић је искористио добру лопту Гобељића и поставио коначних 2:1.

Звезда је већ обезбиједила титулу у домаћем шампионату и прије посљедњег кола има 57 освојених бодова.

У јединој преосталој утакмици црвено-бијели играју против Вождовца 19. маја.