13/05/2018 |  21:09 ⇒ 14/05/2018 | 08:33 | Аутор: СРНА

Укупни побједник јуниорског првенства Атлетски клуб "Бањалука"

Атлетски клуб "Бањалука" из Бањалуке са 13 освојених медаља био је најбољи у укупном пласману на појединачном првенству БиХ за млађе јуниоре и јуниорке одржаном данас на Сокоцу.
Атлетика - Фото: илустрација
АтлетикаФото: илустрација

Друго мјесто у укупном пласману освојио је АК "Сарајево" из Сарајева са девет освојених медаља, а треће Српски атлетски клуб "Рогатица" из Рогатице са осам медаља.

Атлетичари АК "Бањалука" освојили осам златних, четири сребрне и једну бронзану медаљу.

Горан Цвијетић из Атлетског клуба "Гласинац" са Сокоца рекао је Срни да је на овом првенству учествовало 25 атлетских клубова из БиХ, а ван конкуренције наступили су и сениори у неколико атлетских дисциплина.

На појединачном првенству БиХ за млађе јуноре и јуниорке учествовало је око 200 атлетичара, који су се такмичили у 18 дисциплина у мушкој и женској конкуренцији.