01/12/2018 |  17:27 | Аутор: РТРС

Партизан "исчупао" реми у Лучанима

Фудбалери Партизана одиграли су неријешено са Младости у у Лучанима (1:1) у мечу 18. кола Суперлиге Србије. Један бод "црно-бијелима" донио је Ивановић у судијској надокнади меча.
Фудбалери Партизана - Фото: РТС
Фудбалери ПартизанаФото: РТС

Очајну јесен "црно-бијели" су заокружили ремијем, до којег су дошли буквално у последњим секундама меча. У равноправној утакмицу на катасрофалним терену за игру, Младост је повела поготком "резервисте" Павловића у 83. минуту. И када се очекивао крај, у другом минуту судијске надокнаде погодио је Ивановић за коначних 1:1.

Коло прије краја јесени Партизан је на трећој позицији са 37 бодова, једним мање од другопласираног Радничког који има и утакмицу мање, те чак 10 мање од лидера Црвене звезде, која има прилику да сутра побјегне на +13 у односу на "вјечитог" ривала, јер је домаћин Вождовцу.