05/12/2018 |  21:25 | Аутор: АТВ

Рукометаши Борца у четвртфиналу Купа БиХ

Рукометаши Борца пласирали су се у четвртфинале Купа БиХ упркос поразу у Живиницама од Коњуха резултатом 25:24.
Рукометаши Борца (Архив) - Фото: РТРС
Рукометаши Борца (Архив)Фото: РТРС

"Црвено-плави" су захваљујући побједи у првој утакмици од четири гола разлике, пласирали се међу осам најбољих у овом такмичењу.

У првом полувремену виђена је изједначена борба, а у правој мушкој представи изабраници Мирка Микића успјели су на одмор отићи са минималном предношћу 10:9.

Домаћи су боље отворили други дио сусрета, повели и са три гола предности, али онда Бањалучани додају гас, преокрећу резултат и десет минута прије краја воде са четири гола разлике.

И када се чинило да је питање укупног побједника рјешено, највише захваљујући опуштању у редовима Борца и искључењима Шешића и Буљине у посљедња два минута, играчи Коњуха користе два играча више у пољу и остварују минималну побједу.

На крају, заслужено славље "црвено-плавих", у чијим редовима најефикаснији је био Дејан Унчанин са осам погодака, док су Даничић и Рађеновић постигли по четири.