26/02/2020 |  23:55 | Аутор: РТС

Митровић трагичар па херој (ВИДЕО)

Фудбалери Фулама савладали су на свом стадиону екипу Свонсија са 1:0, а једини стријелац је био српски репрезентативац Александар Митровић.
Александар Митровић (фото: facebook.com/FulhamFC) -
Александар Митровић (фото: facebook.com/FulhamFC)

Екипа Фулама уписала је важну побједу над Свонсијем у борби за што бољи пласман у енглеском Чемпионштипу, а у првом плану био је српски нападач Александар Митровић.

Репрезентативац Србије могао је да буде трагичар за Фулам, пошто је промашио једанаестерац у 88. минуту при резултату 0:0.

Митровић је успио да се искупи у судијској надокнади, пошто је у 94. минуту затресао мрежу Свонсија и донио Фуламу побједу и три бода.

Екипа из Лондона заузима трећу позицију на табели са 60 бодова, пет мање од Лидса, а девет мање од Вест Бромича.

Митровић је најбољи стријелац другог по рангу такмичења у Енглеској са 23 постигнута гола.