06/06/2020 |  21:20 | Аутор: Агенције

Спартак бољи од Партизана, Звезда лако са Радником (ВИДЕО)

Фудбалери Црвене звезде рутински су савладали Радник (4:1), док је Партизан поражен у Суботици од Спартака (3:2) у мечевима 28. кола Линглонг Суперлиге Србије.

Домаћа екипа, фудбалери Спартака су головима Немање Николића и Стефана Денковића успјели да савладају београдски Партизан резултатом 3:2.

Партизанов играч побиједио Партизан (фото:Srdjan Stevanovic/Starsportphoto)

Николић је, иначе, фудбалер Партизана који је на позајмици у Спартаку и тако је практично Партизанов играч донио Спартаку побједу против Партизана.

За "црно-бијеле", стријелац је био Филип Стевановић оба пута, први пут у 12. минуту, а други пут у 44. минуту утакмице.

Звезда је још у претходном колу овјерила титулу, али је сада имала прилику да је побједом прослави пред нешто мање од 15.000 најватренијих присталица.

Утакмицу је обиљежио 17-годишњи Андрија Радуловић, талентовани млади играч "црвено-бијелих" који је на полувремену ушао на терен, уписао деби, а у завршници и први гол у каријери. Стријелци за Звезду још су били Панков, Бабић и Симић, док је за госте погодио Макарић.