18/04/2021 |  17:26 ⇒ 21:22 | Аутор: СРНА

Премијер лига БиХ: Зрињски лако до тријумфа над Олимпиком

Фудбалери Зрињског тријумфовали су у Сарајеву над екипом Олимпика резултатом 3:0 у утакмици 26. кола Премијер лиге БиХ.
Фудбал - Фото: илустрација
ФудбалФото: илустрација

Мостарци су дошли до новог тријумфа који их приближава борби за титулу, јер су сада на четири бода заостатка за Сарајевом, док је Олимпик остао на претпосљедњем мјесту табеле са 20 бодова.

Зрињски је повео већ у осмом минуту поготком Милоша Филиповића из слободног ударца.

У првом полувремену је виђена и најбоља прилика за Олимпик, када је Иван Ћурјурић погодио стативу.

Зрињски је одмах на почетку другог полувремена повео са 2:0 голом Марина Магдића.

Коначних 3:0 је поставио Јосип Иванчић након одличне контре коју су извели мостарски фудбалери.