12/11/2017 |  08:29 | Аутор: РТРС

НБА: Јокић одличан, Богдановић солидан

Богдан Богдановић, играч Сакрамента, одиграо је солидно у поразу Кингса од Њујорк Никса у Медисон Сквер Гардену – 118:91.
Богдан Богдановић - Фото: AP
Богдан БогдановићФото: AP

Сакраменто је пружио слабу партију на гостовању у "Великој јабуци", а сходно томе ни Богдановић није имао нешто бољи учинак.

Бивши кошаркаш Партизана и Фенербахчеа на терену је провео 21 минут и за то вријеме остварио учинак од девет поена, два скока и једне асистенције.

Српски кошаркаш Никола Јокић одиграо је одлично у побједи Денвера над Орландом, 125:107, пошто је био веома близу трипл-дабла.

Нагетси се налазе у одличној форми јер су остварили четврти тријумф у пет одиграних утакмица, а центру Денвера фалила је једна асистенција до трипл-дабла.

Јокић је меч завршио са учинком од 12 поена, 17 скокова, девет успјешних додавања, четири украдене лопте и једном блокадом.

Бивши играч Мега Бемакса на терену је провео 38 минута и у нападу није много форсирао, пошто је имао свега осам упућених шутева ка кошу.

Пеликанс - Клиперс 111:103
Визардс - Хокс 113:94
Рокетс - Гризлис 111:96
Никс - Кингс 118:91
Маверикс - Кавалирс 104:111
Вориорс - Севентисксерс 135:114
Бакс - Лејкерс 98:90
Спарс - Булс 133:94