14/04/2018 |  19:21 ⇒ 20:50 | Аутор: РТРС

Звезда боља од Партизана - девет бодова предности за црвено-бијеле

Црвена звезда савладала је Партизан резултатом 2:1 на стадиону ”Рајко Митић” на 157. ”вечитом дербију” и тако се приближила освајању титуле.
Црвена Звезда - Партизан (илустрација: РТРС) -
Црвена Звезда - Партизан (илустрација: РТРС)

Црвена звезда повела је против Партизана у 18. минуту - стријелац Немања Радоњић. Други гол за Звезду у 21. минуту постигао је Александар Пешић.

Ожеговић је у другом полувремену био сигуран са бијеле тачке и смањио резултат на 2:1

Друго полувријеме обиљежила су бројна прекидања.

До краја сусрета виђена су два црвена и жути картон при великој гужви након гола, Сума и Доналд су имали вербални и физички дуел па су искључени, док је Борјан зарадио жути кратон.

Прије овог сусрета црвено-бијели имали су шест бодова предности испред црно-бијелих у Супер лиги Србије.

Меч је протекао без већих инцидената навијача, с тим што је јужна трибина на којој се налазе навијачи Партизана била подијељена у три сектора.

Састав два тима:

Црвена звезда: Борјан, Стојковић, Ле Талек, Бабић, Родић, Јовичић, Крстичић, Срнић, Радоњић, Бен и Пешић;

Партизан: Стојковић, Вулићевић, Н. Р. Милетић, Марковић, Н. Г. Милетић, Јанковић, Здјелар, Пантић, Ђерлек, Тавамба и Ожеговић.