X

За ваш уређај је
доступна апликација

latinica  ћирилица
20. Новембар, понедјељак
06:10
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:14
Док село спава
(260/270)
серија
10:07
Поко
(74/88)
цртана серија
10:24
Октонаути
(4/50)
10:35
Дофус
(27/52)
цртана серија
10:51
Морска патрола
(34/68)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:32
Кухињица
12:37
100 чуда свијета
(15/82)
12:49
Забрањене страсти
(44/107)
серија
13:45
Вијести
13:52
Снимак
Фестивал науке - свечана академија
15:00
У фокусу
15:45
Село гори а баба се чешља
(39/89)
Р
домаћа серија
16:45
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:50
Пренос
11. фестивал дјечијег музичког стваралаштва "Мали композитор, Бањалука 2017."
19:30
Дневник 2
20:17
Село гори а баба се чешља
(40/89)
домаћа серија
21:22
Кухињица
Р
21:26
Специјал
22:30
Дневник 3
23:12
Црно сироче
(17/30)
16
серија
00:04
Док село спава
(260/270)
Р
серија
00:56
Забрањене страсти
(44/107)
Р
серија
01:41
У фокусу
Р
02:19
Српска данас
Р
02:59
Дневник 2
Р
03:29
Специјал
Р
04:24
Црно сироче
(17/30)
Р
16
серија
05:05
Музички спотови
21. Новембар, уторак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:10
Док село спава
(261/270)
серија
09:58
Поко
(75/88)
цртана серија
10:11
Октонаути
(5/50)
10:21
Дофус
(28/52)
цртана серија
10:34
Ебола - потрага за лијеком
документарни филм
12:00
Дневник 1
12:28
Кухињица
12:29
М:агазин
Р
емисија о модерним технологијама (9.)
13:00
Забрањене страсти
(45/107)
серија
14:00
Вијести
14:08
Капи завичаја са Славишом Сабљићем
Р
Гламочко поље
14:29
Запис о селу
Р
Велетово и Столац - документарни серијал
14:59
У фокусу
15:46
Село гори а баба се чешља
(40/89)
Р
домаћа серија
16:43
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:51
Прозорница
емисија из културе
18:23
Морска патрола
(35/68)
серија
19:05
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:17
спортски програм
Фудбал - Лига шампиона
20:35
Пренос
Фудбал - Лига шампиона - Севиља - Ливерпул
22:35
спортски програм
Фудбал - Лига шампиона
23:00
Дневник 3
23:41
преглед
Фудбал - Лига шампиона
00:51
Док село спава
(261/270)
Р
серија
01:37
Забрањене страсти
(45/107)
Р
серија
02:22
У фокусу
Р
03:02
Српска данас
Р
03:47
Прозорница
Р
емисија из културе
04:17
Дневник 2
Р
04:47
Музички спотови
22. Новембар, сриједа
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:06
Ах та планета!
Р
забавни програм
09:31
Отворени програм
Изрицање пресуде генералу Ратку Младићу
10:00
Пренос
Изрицање пресуде генералу Ратку Младићу
11:00
Отворени програм
Изрицање пресуде генералу Ратку Младићу
12:00
Дневник 1
12:26
Отворени програм
Изрицање пресуде генералу Ратку Младићу
14:00
Вијести
14:07
Кухињица
14:08
Забрањене страсти
(46/107)
серија
15:03
У фокусу
15:50
Тројке
Р
Породица Гуњевић- документарни серијал
16:13
Интервју
проф.др Драгана Митровић, професорица на Факултету политичких наука и директорица Института за азијске студије
16:38
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:50
Рачуница
емисија за потрошаче
18:23
Морска патрола
(36/68)
серија
19:09
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:15
Село гори а баба се чешља
(41/89)
домаћа серија
21:13
Специјал
22:40
Дневник 3
23:21
Црно сироче
(18/30)
16
серија
00:04
Забрањене страсти
(46/107)
Р
серија
00:54
Интервју
Р
проф.др Драгана Митровић, професорица на Факултету политичких наука и директорица Института за азијске студије
01:19
У фокусу
Р
01:59
Српска данас
Р
02:44
Рачуница
Р
емисија за потрошаче
03:14
Дневник 2
Р
03:44
Специјал
Р
04:54
Црно сироче
(18/30)
Р
16
серија
05:36
Музички спотови
23. Новембар, четвртак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:08
Док село спава
(262/270)
серија
09:54
Поко
(76/88)
цртана серија
10:07
Октонаути
(6/50)
10:18
Дофус
(29/52)
цртана серија
10:35
Морска патрола
(36/68)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:28
Кухињица
12:29
Квадрат на знање
образовни програм
13:00
Забрањене страсти
(47/107)
серија
14:00
Вијести
14:08
Људовање
Р
ток шоу
15:05
У фокусу
15:52
Село гори а баба се чешља
(41/89)
Р
домаћа серија
16:49
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:50
Панорама Источног Сарајева
18:21
Морска патрола
(37/68)
серија
19:06
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:12
Печат
политички магазин
21:00
Пренос
Фудбал - Лига Европе - Партизан - Јанг бојс
23:00
Дневник 3
23:40
преглед
Фудбал - Лига Европе
00:50
Док село спава
(262/270)
Р
серија
01:35
Забрањене страсти
(47/107)
Р
серија
02:25
Квадрат на знање
Р
образовни програм
02:50
У фокусу
Р
03:30
Српска данас
Р
04:15
Панорама Источног Сарајева
Р
04:40
Дневник 2
Р
05:10
Печат
Р
политички магазин
05:50
Музички спотови
24. Новембар, петак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:08
Док село спава
(263/270)
серија
09:54
Поко
(77/88)
цртана серија
10:07
Октонаути
(7/50)
10:18
Дофус
(30/52)
цртана серија
10:35
Морска патрола
(37/68)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:28
Кухињица
12:29
Чувари Крајине
документарни серијал
13:01
Забрањене страсти
(48/107)
серија
14:00
Вијести
14:08
Печат
Р
политички магазин
15:00
У фокусу
15:53
Кухињица
Р
16:00
Документарни програм
Браћа по пијуку
16:25
Репортажа
11. међународни филмски фестивал "Први кадар 2017." у Источном Сарајеву
17:00
Српска данас
17:50
Бањалучка панорама
18:16
Морска патрола
(38/68)
серија
19:02
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:14
Село гори а баба се чешља
(42/89)
домаћа серија
21:14
Пост фактум
политичка емисија
22:00
Протокол
спољнополитички магазин
22:35
Дневник 3
23:13
Људовање
ток шоу
00:16
Латински љубавник
12
филм
01:56
Док село спава
(263/270)
Р
серија
02:41
Забрањене страсти
(48/107)
Р
серија
03:31
У фокусу
Р
04:16
Српска данас
Р
05:01
Дневник 2
Р
05:31
Чувари Крајине
Р
документарни серијал
05:56
Музички спотови
25. Новембар, субота
06:00
Музички спотови
07:00
Викенд јутро
09:54
Патролне шапе
(12/26)
цртана серија
10:19
ОЗ
емисија за дјецу
10:41
Хроника
11. фестивала дјечијег музичког стваралаштва "Мали композитор, Бањалука 2017."
11:12
Ријеч вјере
религијски програм
12:00
Дневник 1
12:29
Кухињица
12:30
Плодови рада
емисија из пољопривреде
13:00
Запис о селу
документарни серијал
13:30
Тамо далеко
Грчка, 1. дио - путописни серијал (172.)
13:52
Свијет здравља
емисија о здравству (105.)
14:24
М:агазин
емисија о модерним технологијама (10.)
15:00
Твоје лице звучи познато
Р
музички шоу програм (8.)
17:45
Кухињица
Р
17:48
Ах та планета!
забавни програм
18:17
Сенке над Балканом
(5/10)
Р
12
домаћа серија
19:17
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:11
Разговор са...
21:00
Месо
(5/9)
12
домаћа серија
21:46
Трбосјекова улица 4
(5/7)
12
серија
22:55
Дневник 3
23:30
Викинзи 3
(8/10)
16
серија
00:13
Ах та планета!
Р
00:38
Разговор са...
Р
01:08
М:агазин
Р
емисија о модерним технологијама (10.)
01:38
Трбосјекова улица 4
(5/7)
Р
12
серија
02:28
Викинзи 3
(8/10)
Р
16
серија
03:10
Дневник 2
Р
03:40
Тамо далеко
Р
Грчка, 1. дио - путописни серијал (172.)
03:58
Ријеч вјере
Р
религијски програм
04:23
Запис о селу
Р
документарни серијал
04:53
Плодови рада
Р
емисија из пољопривреде
05:16
Свијет здравља
Р
емисија о здравству (105.)
05:46
Музички спотови
26. Новембар, недјеља
06:00
Музички спотови
06:36
Преглед за лица са оштећеним слухом
07:00
Викенд јутро
09:52
Патролне шапе
(13/26)
цртана серија
10:18
Адолесцентрик
емисија за младе
10:39
Сноп
емисија за пољопривреднике
11:15
Капи завичаја са Славишом Сабљићем
12:00
Дневник 1
12:26
Кухињица
12:28
Магазин лиге шампиона
спортски програм
13:00
Свијет брзине
емисија о аутомобилима (135.)
13:33
Дух у мочвари
домаћи филм
15:04
Шта се дешава са временом
документарни филм
16:00
Телеринг
Р
16:55
Кухињица
Р
17:10
Вијести
17:20
Може и другачије
емисија о уређењу ентеријера
17:46
Разговор са...
Р
18:24
Месо
(5/9)
Р
12
домаћа серија
19:09
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:03
Сенке над Балканом
(6/10)
12
домаћа серија
21:15
Твоје лице звучи познато
музички шоу програм (9.)
00:02
Викинзи 3
(9/10)
16
серија
00:45
Шта се дешава са временом
Р
документарни филм
01:35
Магазин лиге шампиона
Р
спортски програм
02:05
Свијет брзине
Р
емисија о аутомобилима (135.)
02:35
Адолесцентрик
Р
емисија за младе
02:55
Може и другачије
Р
емисија о уређењу ентеријера
03:20
Викинзи 3
(9/10)
Р
16
серија
04:02
Дневник 2
Р
04:32
Капи завичаја са Славишом Сабљићем
Р
04:57
Сноп
Р
емисија за пољопривреднике
05:27
Музички спотови
27. Новембар, понедјељак
06:04
Јутарњи програм
09:00
Вијести
09:08
Док село спава
(264/270)
серија
09:55
Поко
(78/88)
цртана серија
10:12
Октонаути
(8/50)
10:23
Дофус
(31/52)
цртана серија
10:39
Морска патрола
(38/68)
Р
серија
12:00
Дневник 1
12:28
Кухињица
12:30
ЕУ и ми
12:56
Забрањене страсти
(49/107)
серија
14:00
Вијести
14:08
Планета нафта
(3/3)
документарни програм
15:00
У фокусу
15:48
Село гори а баба се чешља
(42/89)
Р
домаћа серија
16:47
Кухињица
Р
17:00
Српска данас
17:49
Пулс живота
емисија о здрављу
18:20
Морска патрола
(39/68)
серија
19:05
Кухињица
Р
19:30
Дневник 2
20:14
Село гори а баба се чешља
(43/89)
домаћа серија
21:10
Специјал
22:25
Дневник 3
23:06
Црно сироче
(19/30)
16
серија
23:48
Док село спава
(264/270)
Р
серија
00:33
Забрањене страсти
(49/107)
Р
серија
01:23
ЕУ и ми
Р
01:48
У фокусу
Р
02:33
Српска данас
Р
03:18
Дневник 2
Р
03:48
Специјал
Р
04:43
Црно сироче
(19/30)
Р
16
серија
05:25
Музички спотови