19/08/2014 |  07:32 | Аутор: РТРС

Деби Суареза, повратак Нејмара за побједу Барселоне

Уругвајац Луис Суарес дебитовао је за Барселону у убједљивој побједи на представљању тима на Камп Ноу против мексичког Леона са 6:0.
Неимар да Силва Сантос Јуниор - Фото: AFP
Неимар да Силва Сантос ЈуниорФото: AFP

Велико појачање из Ливерпула, које неће моћи да игра званичне утакмице до октобра, одиграло је посљедњих 15 минута.

Поред дебија Суареза дуел су обиљежили и повратак Нејмара те млада млада нада Каталонаца, 19-годишњи Мунир Ел Хадади који су били двоструки стријелци.

Ел Хадади је на полувремену замијенио управо Нејмара, који се вратио на терен послије тешке повреде леђа са такође два гола.

Голеаду Каталонаца против Мексиканаца почео је Лионел Меси, а затворио Ел Хададијев вршњак и саиграч из Б тима Сандро Рамирес.

Ово је Барселони друга побједа у регуларном дијелу меча на припремама за нову сезону.

Претходно је на пенале савладала Еспањол, потом са 1:0 надиграла Рекреативо, онда ремизирала са Ницом 1:1, те изгубила од Наполија 1:0 прије три дана.