25/01/2015 |  10:19 | Аутор: РТРС

Роналдо: Извињавам се свима, посебно Едимару (ВИДЕО)

Најбољи фудбалер свијета и играч Реал Мадрида Кристијано Роналдо није блистао у дресу "краљевског клуба" у суботу на гостовању свог тима код екипе Кордобе.

Португалац је био нервозан током читавог меч, те је након ударања противничког фудбалера у финишу, зарадио и искључење.

Ипак, када су се страсти смириле услиједило је извињење.

"Извињавам се свима, а посебно Едимару због мог непромишљеног потеза данас", написао је Роналдо на Твитеру.

Подсјећамо, Реал Мадрид је у Кордоби славио са 2:1. Повели су домаћи фудбалери голом Гиласа већ у трећем минуту меча. На 1:1 изједначио је Бензема у 27, да би побједу мадридском тиму донио Бејл са пенала у 89. минуту сусреа.

Овом побједом Реал је, уз утакмицу мање, задржао вођство на табели са бодом предности на Барселоном која је са 6:0 савладала у готима Елче.