24/02/2015 |  23:23 | Аутор: Агенције

Дерби Ђенове без побједника, Михајловић насрнуо на играча

Фудбалери Сампдорије и Ђеное подијелили су бодове одигравши 1:1 у утакмици 24. кола италијанске Серије А.

Повели су гости у 17. минуту преко Фалкеа, али је тим Синише Михајловића изједначио послије само два минута преко Едера.

Више тензије било је у другом полувремену, нервозни играчи често су се бунили на судијске одлуке, а у 86. минуту Обијанг је промашио празан гол послије грешке Куцке и додавања Перина.

Дерби "дела Лантерна" каснио је 72 сата због натопљеног терена, а Сампдорија је била ослабљена неиграњем Самјуела Етоа, као и Муњоса и Каћијатореа.

Синиша Михајловић био је толико бијесан на Васка Ређинија, играча који је направио фаул за слободни ударац, да га је по завршетку меча гурао и викао на њега, али су саиграчи спријечили инциденте.

Након овог ремија екипе су задржале седму, односно шесту позицију на табели, са истим бројем бодова (36).