25/02/2015 |  23:30 | Аутор: РТРС

ЛШ: Монако бољи од Арсенала, Бајеру гол предности (ВИДЕО)

Фудбалери Монака савладали су Арсенал у гостима резултатом 3:1, и тако урадили направили велики корак ка пласману у четврфинале Лиге шампиона.
ЛШ: Арсенал - Монако - Фото: AP
ЛШ: Арсенал - МонакоФото: AP

У посљедњем сусрету осмине финала Бајер је у Леверкузену савладао Атлетик резултатом 1:0.

Монако је у Лондону дошао у вођство голом Кондгобије. На 2:0 повисио је Бербатов почетком другог полувремена. Резервиста "тобџија" Алекс Окслејд-Чемберлен постигао је сјајан гол у првом минуту надокнаде за 2:1. Ипак, Караско у посљедњим тренуцима меча донио велику предност "Кнежевима" постигавши гол за 3:1.

У другом мечу вечери Бајер је стекао минималну предност пред реванш у Мадриду. "Фармацеути" су доминирали током већег дијела меча, Спахић је погодио стативу , а једини гол на мечу постигао је Чајханолу у 57 минуту утакмице.