28/02/2015 |  16:57 | Аутор: РТРС

Дрина боља од Вележа, порази Радника и Славије

Фудбалери Дрине побједом су започели прољећни дио сезоне у Премијер лиги Босне и Херцеговине.

Зворничани су у мечу 16. кола били бољи од Вележа резултатом 3:1.

Гости из Мостара су први дошли у вођство голом Хебибовића у 30. минуту. Илић је донио домаћима изједначење, па се на одмор отишло при резултату 1:1. У наставку, фудбалери са два нова гола долазе до важне побједе. Најприје је за 2:1 у 57. минуту погодио Недељковић, да би  у 67. минуту сусрета коначних 3:1 поставио Филиповић.

Радник је поражен у Угљевику од лидера првенства, екипе Широког Бријега са 2:1. Галешић је довео Радник у вођство у 14. минуту, да би гости головима Вагнера у 28. минуту утакмице и Пеке 10 минуа касније остварили 11. тријумф у првенству.

С друге стране, Радник је доживио 10. пораз и налази се у зони испадања.

Фубалери Славије поражени су у Мостару од екипе Зрињског са 2:0. Домаћи су повели аутоголом Поповића у 26. минуту, да би коначних 2:0 поставио Кордић у 63. минуту утакмице.