22/03/2015 |  07:35 | Аутор: Б92

Милан славио пред празним трибинама

Фудбалери Милана савладали су Каљари са 3:1 пред празним трибинама, док је Кјево био бољи од Палерма у суботњим утакмицама 28. кола Серије А.

"Росонери" су против једног од "фењераша" дошли до деветог тријумфа ове сезоне, чији је јунак био Жереми Менез, који је био двоструки стријелац.

Међутим, оно што је обиљежило ту утакмицу више од сигурног тријумфа Милана је готово празан "Сан Сиро", због бојкота навијача незадовољних резултатима изабраника Пипа Инзагија ове сезоне.

Менез је био стријелац голова у 21. и 78. минуту, а свој други погодак постигао је из пенала. У стријелце се за "Росонере" уписао и Филип Мексес, послије асистенције Менеза у 49. минуту, док је два минута раније Дијего Фаријас постигао једини погодак за Каљари.