25/04/2015 |  21:29 | Аутор: РТРС

Радник у Бањалуци заслужено освојио бод

Борац и Радник одиграли су посљедњи меч суботњег програма 24. кола БХ Телеком Премијер лиге, а он је завршен резултатом 1:1.
ФК "Борац" Бањалука - Фото: РТРС
ФК "Борац" БањалукаФото: РТРС

Радник је у Бањој Луци играо допадљиво и агресивно, нападачки, те је заиста заслужио овај резултат.

Само што је почела утакмица, Борац је повео. Накој убачаја из корнера, Којић је закуцао лопту у мрежу гостију из Бијељине.

У седмој минути Жижовић је имао шансу за госте, али брани Авдукић. Авдукић је истом играчу укротио покушај и у 15. минути, да би у 24. минути Радник голом крунисао инцијативу.

Беширевић је центрирао, а Обрадовић забио за 1:1. До краја првог дијела резултат се више није мијењао.

Радник је био бољи у наставку, а у 71. минути Обрадовић два пута шутира, но оба пута му је Авдукић одбранио. Доста среће су имали Бањолучани у 76. минути, када је Антић на убачај Жижовића пуцао, али је статива помогла домаћину. Обрадовић је имао шансу у 81. минути, али шутирао је поред гола, па је остало 1:1 до краја.

До краја утакмице остало је 1:1, чиме више могу бити задовољни гости. Борац је шести са 40 бодова, Радник је на 11. мјесту са 23 бода.