03/05/2015 |  19:16 | Аутор: РТРС

Побједа Сарајева над Славијом у сјени прекида, Радник бољи од Вележа

Фудбалери Славије поражени су од Сарајева резултатом 3:2 у оквиру 25. кола премијер лиге Босне и Херцеговине.

Утакмицу у Источном Сарајеву обиљежио је прекид у 65. минуту, при резултату 2:2, када је група домаћих навијача кренула је у обрачун са групом навијача Сарајева.

Играчи су се одмах повукли у свлачионице, а сусрет је настављен након неких 30 минута.

Бенко је довео тим са "Кошева" у вођство голом у четвртом минуту, на 1:1 је изједначио Поповић седам минута касније, да би Радосављевић довео домаће у вођство 15-ак минута прије краја првог полувремена. Друго изједначење је услиједило у 61. минуту када је погодио Волкоски, а коначних Славија - Сарајево 2:3 постигао је Стојчев у судијској надокнади.

Сарајево је захваљујући данашњој побједи поново преузело лидерску позицију на табели са 53 бода, једним више од Жељезничара.

С друге стране, Славија сада заузима 11. мјесто са 26. освојених бодова.

Радник је у Бијељини савладао Вележ са 1:0, а једини гол на утакимци постигао је Машић у 89. минуту.

У току је сусрету Мостару између Зрињског и Младости из Велике Обарске, док ће се од 20 часова састати Широки Бријег и Травник.