27/07/2015 |  20:16 | Аутор: РТРС

Њујорк бољи од Бенфике, два гола Коларова у побједи Ситија

Фудбалери Њујорк Ред Булса и Бенфике одиграли су у Сједињеним америчком Државам утакмицу интернационалног Купа шампиона.

Славила је домаћа екипа резултатом 2:1, која је у прошлој уткмици славила против Челсија. Бенфика је на почетку меча голом Пизија повела 1:0. Бредли Рајт Филипс је у 34. минуту изједначио на 1:1. Тријумф екипи Ред Булса обезбиједио је Мајк Грела након 10 минута игре у другом полувремену.

Фудбалери Манчестер Ситија су након пораза од Реала, савладали у пријатељском мечу селекцију Вијетнама са 8:1. "Грађане" је у вођство довео Коларов, сјајним голом из слободног ударца, а потом је му другом полувремену погодио и са бијеле тачке.

Поред Коларова, двоструки стријелци за Сити били су Рахим Стерлинг и Давид Силва, а по гол су дали још Маркос Лопес и Хозе Посо. Једини погодак за Вијетнам дјело је Ван Кујет Гујана у 90. минуте утакмице.

Подсјећамо, фудбалери Интера су данас доживјели и други пораз на припремној турнеји по Кини.

Након пораза од градског ривала Милана, Интер је поражен од Реал Мадрида са 3:0.