28/07/2015 |  21:43 | Аутор: РТРС

ЛШ: Тошић сјајан у ремију ЦСКА, Скендербег близу пролаза

Фубалери ЦСКА одиграи су неријешено (2:2) у Москви са прашком Спартом у првој утакмици трећег кола квалификација за Лигу шампиона.

Дуел на "Химки" арени обиљежио је српски репрезентативац Зпран Тошић, који је био стријелац и асистент за ЦСКА.

Московљани су повели голом Џагојева на асистенцију Тошића у 14. минуту, да би свега минут касније на 1:1 изједначио Фатаи. Нову предности "Армејцима" донио је Тошић у 53. минуту, да би коначних 2:2 поставио Крејци у 57.

У преосталим утакмицама одиграним до сада бољи су били гости. АПОЕЛ славио у гостима код Мидтјиланда са 2:1, албански Скендербег је био бољи од екипе Милсами из Молдавије (2:0), док је Викторија из Плзена изборила побједу у Тел Авиву против Макабија (2:1).