31/07/2015 |  22:14 | Аутор: РТРС

Звезда извукла бод против Радничког

Фудбалери Црвене звезде одиграли су неријешено 1:1 на "Рајку Митићу" против Радничког из Ниша у првој утакмици трећег кола Суперлиге Србије.

Играчи Миодрага Божовића одиграли су једну безидејну утакмицу у којој су стигли до бода у самом финишу сусрета.

Нишлије су повеле голом Росића у 34. минуту утакмице. Исти играч зарадио је искључење пола сата прије краја сусрета, да би Звезда голом Луке Јовића у 89. минуту стигла до изједначења.

Минут касније "црвено-бијели" су пропустили велику прилику да упишу три бода, јер је ударац Катаија са бијеле тачке одбранио голман гостију Јовановић.

Преостале утакмцие трећег кола играју се за викенд. Шампион Партизан путује у госте Новом Пазару, Чукарички је гост Борца у чачку, док Војводина дочекује Јавор.