29/08/2015 |  22:36 | Аутор: Б92

Суперлига Србије: Партизан бољи од ОФК Београда

Фудбалери Партизана савладали су ОФК Београд са 2:1, у мечу осмог кола Суперлиге Србије.

Екипа Зорана Милинковића одиграла је веома добро прво и знатно слабије друго полувријеме, а на крају је успјела да освоји вриједна три бода након неуспјеха у плеј-офу за Лигу шампиона.

Андрија Живковић псотигао је први гол већ у петом минуту на асистенцију Саше Илића, а у 34. минуту на 2:0 је повећао Иван Шапоњић послије центаршута Вулићевића.

ОФК је у наставку заиграо много боље, смањио је преко Игњатијевића у 50. минуту, а у финишу је пропустио одличну шансу да однесе бод из Хумске.

"Црно-бијели" сада имају 15 бодова, два мање од лидера Црвене звезде.

У преосталим утамицама данашњег програма, Радник је на свом терену поражен од Вождовца са 3:1, Нови Пазар је остварио побједу минималним резултатом против Рада (1:0), доксу Јавор и Раднички из Ниша одиграли без голова.