02/12/2015 |  19:12 | Аутор: ТАНЈУГ

Борац избацио Црвену звезду из Купа Србије

Фудбалери Борца направили су велико изненађење побједом у гостима над Црвеном звездом 5:1 (3:0) у осмини финала Купа Србије.
Фудбалери чачанског Борца - Фото: sportskacentrala.com
Фудбалери чачанског БорцаФото: sportskacentrala.com

Чачани су у потпуности надиграли лидера Суперлиге и тријумфовали головима Дарка Зорића у 19, 45, 59, Срђана Вујаклије у 36 и Милана Јевтовића у 77, док је стријелац за Звезду био је Лука Јовић у 55. минуту.

Екипа Милорада Косановића, иначе бившег тренера црвено-бијелих, на импозантан начин прекинула је велику серију Црвене звезде од 17 победа заредом у оба домаћа такмичења.

Вечерас несигурна одбрана Црвене звезде није имала решења за сјајан нападачки тандем Зорић-Вујаклија, којем очигледно одговара Маракана послије још једне ефикасне утакмице.

Колико је био изнервиран игром и резултатом свог има тренер Миодраг Божовић показао је у 60. минуту, када је због приговора судији Милораду Мажићу добио искључње.