23/06/2016 |  20:54 | Аутор: Б92

Партизан поражен од Апоела у припремној утакмици

Фудбалери Партизана изгубили су од Апоела из Никозије са 1:0 у припремној утакмици у Гњевину у Пољској.
Пораз Партизана од Апоела - Фото: Getty Images
Пораз Партизана од АпоелаФото: Getty Images

Једини гол на утакмици постигао је Томас де Винсенти у 76. минуту из једанаестерца.

Како се наводи на сајту Партизана, црно-бијели су извели два тима у два полувремена, у првих 45 минута су били посебно доминантни, али нису успјели из неколико прилика да постигну гол. Најближи томе, у два наврата био је Валери Божинов у 20. и 42. минуту, а Кипрани за то вријеме нису упутили ниједан ударац на гол Бојана Шаранова.

У другом полувремену Партизан је имао више прилика за гол, али је меч одлучио Де Винсенти у 76. минуту голом из пенала.

Наредну припремну утакмицу Партизан ће играти 28. јуна, а противник још није познат.