24/07/2016 |  21:42 ⇒ 21:44 | Аутор: ТАНЈУГ

Партизан опет разочарао

Фудбалери Партизана, након испадања у квалификација за Лигу Европе од пољског Заглебја, још једном су разочарали навијаче, пошто су на старту Суперлиге Србије данас освојили само бод против дебитанта Бачке из Бачке Паланке у Новом Саду 0:0.
ФК Партизан (Фото: FK Partizan) -
ФК Партизан (Фото: FK Partizan)

Утакмица је одиграна на стадиону Карађорђе јер домаћин нема рефлекторе, а црно-бијели су поновили лошу партију из Пољске.

Домаћин је имао и пречку преко Мирослава Бјелоша у деветом минуту, а исти играч искључен је 10 минута прије краја.

Партизан је имао двије добре шансе, прву Мирослав Радовић у 19, а другу Дарко Брашанц у 70. минуту, а можда је и оштећен зе пенал, када је исти играч оборен у 48. минуту, а судија сматрао да је фаул био ван казненог простора.

Црно-бијели су остали без побједе у 1. колу послије 12 година - посљедњи пут то им се десило 2004. године.