18/10/2016 |  08:17 | Аутор: РТРС

Два гола Љајића за побједу Торина

Фудбалери Торина побиједили су синоћ у гостима Палермо са 4:1, у посљедњој утакмици осмог кола италијанске Серије А.
Адем Љајић (фото:pbs.twimg.com) -
Адем Љајић (фото:pbs.twimg.com)

Екипа Синише Михајловића је побједом стигла до четвртог тријумфа и сада је четврта на табели са 14 бодова, док је Палермо на 18. мјесту са шест бодова.

Палермо је повео голом Иваила Чочева већ у петом минуту, али је Торино до краја полувремена потпуно преокренуо резултат.

Српски фудбалер Адем Љајић постигао је два одлична гола, у 25. и 40. минуту. Код првог је прихватио лопту на ивици шеснаестерца, наместио се и потом погодио дио гдје се спајају пречка и статива. Само 15 минута касније прихватио је центаршут на лијевој страни и искоса погодио за 2:1.

Торино је у судијској надокнади времена у првом полувремену повисио предност, а стријелац је био Марко Бенаси. Коначних 4:1 поставио је Даниеле Басели у 50. минуту.

У наредном колу Торино дочекује Лацио, док Палермо гостује Роми.

Извор: Агенције