22/11/2017 |  08:00 ⇒ 08:00 | Аутор: РТРС

Лејкерси надиграли Чикаго послије преокрета (ВИДЕО)

Кошаркаши ЛА Лејкерса послије преокрета надиграли тим Чикага 103:94 у јединој синоћној НБА утакмици. Лејкерсе је предводио Кајл Кузма са 22 поена постигнута за 40 минута игре.
НБА - Фото: илустрација
НБАФото: илустрација

Чикаго Булси су самоувјерено ушли у меч и повели у прве две четвртине, па се на полувремену учинило да ће однети побједу са гостовања у Лос Анђелесу јер су водили са 14 поена разлике.

А онда су на сцену ступили расположени Кајл Кузма и Калдвел - Поуп.

Кузма је меч завршио као најефикаснији играч утакмице са 22 поена за 40 минута игре, а Калдвел - Поуп је убацио само поен мање. Одлично су их пратили Брендон Инграм са 17 поена, Џордан Кларксон уз дабл - дабл са по десет поена и скокова, а Лонзо Бол је постигао осам поена, али је био сјајан испод коша и забиљежио је 13 скокова.

У екипи Булса, Лаури Марканен и Џастин Холидеј су имали по двоструки двоцифрен учинак али их то није спасило пораза. Најефикаснији је био Дензел Валентајн са 17 поена, Антонио Блејкени је додао два мање, а Робин Лопез је постигао 14 поена.