05/10/2018 |  21:44 ⇒ 21:46 | Аутор: РТС

Партизан убједљив против Вождовца

Фудбалери Партизана убједљиво су са 4:0 савладали екипу Вождовца на свом стадиону у мечу 11. кола Суперлиге Србије.
Партизан - Вождовац (Фото: partizan.rs) -
Партизан - Вождовац (Фото: partizan.rs)

Црно-бијели одиграли су одличан меч пред својим навијачима, пошто су контролисали темпо и били бољи од противника готово свих 90 минута.

Након почетног испитивања снага, Партизан је повео у 19. минуту. Након корнера који је извео Пантић, Милетић је одлично реаговао и најбоље се снашао у гужви у петерцу ривала смјестивши лопту у мрежу.

Од тог тренутка црно-бијели су заиграли конкретније и лакше долазили у изгледније ситуације пред гол противника.

На полувријеме Партизан је отишао са два гола предности, пошто је у 41. минуту уиграну акцију из прекида крунисао Закарић, који је одложену лопту Николића прецизним ударцем послао од стативе у гол противника.

У другом полувремену играло се у знатно споријем ритму, али су поново виђена два поготка, оба у мрежи Вождовца.

Прво је Закарић постигао други гол у 72. минуту, када је након индиректног ударца и додавања Пантића снажно шутирао и поново матирао голмана Илића.

Коначних 4:0 поставио је Ђорђе Ивановић у последњим моментима сусрета, када је прецизним ударцем са ивице шеснаестерца постигао гол.

Партизан је уписао седму побједу у 11 одиграних утакмица и са 24 бода тренутно заузима другу позицију.

Вождовац се са 11 освојених бодова налази на 11. месту.