25/10/2014 |  23:43 | Аутор: РТРС

Борац поражен у Скопљу

Рукометаши бањалучког Борац М:тела поражени су у Скопљу од Металурга 24:17, у оквиру 7. кола СЕХА лиге.

Домаћи руометаши су одлично отворили утакмицу и у седмом минуту меча имали четири гола предности (5:1). Македонци предност рутински држе до полувремена за 15:10.

Рукометаши Борца нису успјели ни у наставку ухватити резултатски прикључак па је Металург заслужено славио са коначних 24:17.

Најефикаснији у тиму Борца били су Немања Безбрадица са пет и Никола Тешић са четири поготка.

Најзаслужнији за побједу Металурга био је Наумче Мојсовски са 6 голова, док је Филип Миркуловски постигао 4 поготка.

Овим поразом, Бањалучани тренутно имају 4 бода из 8 утакмица и налазе се на претпосљедњем, деветом мјесту табеле