24/01/2015 |  18:25 | Аутор: РТРС

Челзи и Сити испали из ФА Купа

Фубдалери Челзија и Манчестер ситија поражени у су четвртом колу ФА Купа.

За сензацију су се побринули Бредфод и Мидлсобро.

Бредфорд је елиминисао Челзи на "Стемфорд Бриџу" резултатом 4:2. Да ће играче Жозеа Муриња задесити кастастрофа, није се могло знати након 37. минута меча када је Рамирез постигао гол за вођство "Плаваца" 2:0, да би ссти до повремена смањили на 2:1, а у наставку дошли до порптуног преокрета и великог тријумфа.

Мидлсборо је на "Етихаду" славио против Манчестер ситија. Госте је у 52. минуту у вођство довео Бамфорд, да би пролаз у наредну рундо Мидлсбороу донио Кике у надокнади.

Наступ у ФА Купу завршио је и Тотенхем, који је након вођства од 1:0 од 18. минуту против Лестера, примио два гола у задњих 10 минута меча и завршио учешће у такмичењу.

Блекбурн је на свом терену елиминисао фаворизованог премијерлигаша Свонси резултатом 3:1.