04/03/2015 |  22:29 | Аутор: РТРС

Повреда Бускетса бацила сјенку на Барсино финале (ВИДЕО)

Барселона је први финалиста шпанског Купа краља.

Каталонци су након 3:1 на "Камп Ноу", славили и вечерас на "Мадригалу" против Виљареала истим резултатом, те са укупних 6:2 заслужено прошли у финале.

Међутим, лоша вијест за Барселону је повреда Серхија Бускетса крајем првог полувремена. Наиме, играч Виљареала Пиња је кренуо на лопту, али је умјесто тога нанио тешку повреду задњем везном играчу Барселоне.

Колико је озбиљна повреда Бускетса за сада је непознато.

Барселона је прва дошла у вођство голом Нејамра већ у трећем минуту сусрета. На 1:1 изједначио је Сантос у 39. минуту, да би у наставку побједу Барселони донијели Суарез и својим другим голом Нејмар.

Друго полуфинале игра се од 22 часа, а састају се Еспањол и Билбао у којој гости воде са 1:0. Подсјећамо, прва утакмица ових ривала окончана је без побједника, резултатом 1-1, а