05/05/2016 |  08:30 ⇒ 11:04 | Аутор: РТРС

ЛЕ: Ливерпул-Виљареал (РТРС од 21.05)

Фудбалери Ливерпула вечерас дочекују Виљареал, у реванш утакмици полуфинала Лиге Европе.
ЛЕ: Ливерпул-Виљареал (Илустрација: РТРС) -
ЛЕ: Ливерпул-Виљареал (Илустрација: РТРС)

Овај сусрет који се игра од 21 час и 5 минута, преносиће наша телевизија, а први сусрет завршен је побједом Виљареала 1:0.

Велика утзбуђења очекују нас на Енфилду.

Ливерпул јури минус један гол из прве утакмице. Редси очекују помоћ са трибина, у жељи да елиминишу Виљареал и домогну се финала. Клоп поново има проблема око састава екипа, али то домаћина неће спријечити на путу ка остварењу циља.

"Очекује нас 90 минута велике борбе. Подсјећам, да је Виљареал прије неколико дана без осам играча савладао Валенсију. Морамо дати свој максимум, као би се пласирали у финале", рекао је тренер Ливерпула, Јирген Клоп.

Бранилац трофеја, екипа Севиље дочекује Шахтјар.

На Санчез Пицхуан стадиону, Севиљи је доваљан и нерјешен резултат, 0:0 и 1:1, с обзиром на то да су у Украјини одиграли 2:2.