24/09/2016 |  18:39 | Аутор: ТАНЈУГ

Јунајтеду довољно полувријеме за тријумф над Лестером

Фудбалери Манчестер Јунајтеда побиједили су на Олд Трафорду актуелног првака Лестер са 4:1 (4:0) у 6. колу енглеске Премијер лиге.
Манчестер Јунајтед - Фото: Screenshot
Манчестер ЈунајтедФото: Screenshot

Јунајтед је послије фантастичне игре у првом полувремену постигао четири гола, од којих су била три ударцима Криса Смолинга, Маркуса Рашфорда и Пола Погбе послије корнера Дејлија Блинда.

У првих 45 минута у стријелце се уписао и Хуан Мата, док је Демарај Греј ублажио неуспјех "лисица" сјајним шутем из даљине на старту другог дијела игре.

Екипа Жозеа Муриња прекинула је низ од три узастопна пораза, два у Премијер лиги, и вратила се међу врх табеле.

Са друге стране, Лестер је забиљежио трећи пораз ове сезоне и налази се далеко од било какве прилике да се упусти у трку за одбрану титуле.