05/06/2014 | 16:10 | Аутор: СРНА
Добој: Злоупотреба хуманитарне помоћи из Норвешке
Камион хуманитарне помоћи из Осла у Норвешкој, који је намијењен поплављеним грађанима Добоја, умјесто у складиште Црвеног крста у овом граду, преусмјерен је у Дом културе у Осјечанима код Добоја, потврђено из Центра јавне безбједности Добој.
