latinica  ћирилица
05/06/2014 |  16:10 | Аутор: СРНА

Добој: Злоупотреба хуманитарне помоћи из Норвешке

Камион хуманитарне помоћи из Осла у Норвешкој, који је намијењен поплављеним грађанима Добоја, умјесто у складиште Црвеног крста у овом граду, преусмјерен је у Дом културе у Осјечанима код Добоја, потврђено из Центра јавне безбједности Добој.