10/12/2014 |  21:31 | Аутор: РТРС

СЕХА: Борац поражен од Мешкова

Рукометаши Борца поражени су од екипе Мешкова резлтатом 36:31 у оквиру 13. кола регионалне СЕХА Гаспром Јужни ток лиге.
РК Борац - Фото: РТРС
РК БорацФото: РТРС

Бањалучки тим доживио је девети пораз у овогодишњем издању такмичења, док је бјелоруски представник уписао шесту побједу.

Борац је био равноправан противник Мешкову до 13. минута меча, када гости улазе у серију од три гола заредом (9:6) и повећавају предност до одласка на одмор (18:11). Шампион Бјелорусије у 38. минуту сусрета прави кључну разлику од 10 голова (25:15), коју искусно држи до краја меча за коначних 36:31.

Најефикаснији у побједничој екипи били су Вукић са осам голова, док су по пет постигли Шпилер и Баранау.

У тиму Игора Рађеновића, бољи од осталих био је Ђукић са девет погодака, седам је постигао Николић а Јанковић шест.

Црвено - плави су у овом мечу имали подршку "Лешинара", који су и на овом сусрету указали на стање у којем се налази Рукометни клуб Борац.