31/05/2015 | 08:23 | Аутор: РТРС
Претучени моториста није животно угрожен (ВИДЕО)
Један од петорице Чачана који су јуче претучени у Сарајеву, а који је смјештен у болници Источно Сарајево, осјећа се добро и није животно угрожен, речено је у овој болници.
Петорицу младића из Чачка претукли су јуче у Сарајеву навијачи фудбалског клуба Сарајево, јер их је наводно испровоцирао натпис на мајици коју је носио један од младића, а ријеч је о грбу Србије.
Портпаролка Центра јавне безбједности Источно Сарајево Данка Тешић рекла је да је овај инцидент пријављен полицијској станици Пале.
Према њеним ријечима, претучени Чачани су у изјави полицији на Палама навели да их је полиција Кантона Сарајево након инцидента само пропратила до ентитетске линије и да је то било све што је урадила.
Тешићева је навела да је ријеч о мотористима из Чачка, који су учествовали на моторијади.
