14/10/2015 |  19:05 | Аутор: Б92

Фудбалери Партизана наставили лошу серију резултата у ЈСЛ

Фудбалери Радника и Партизана одиграли су у Сурдулици неријешено 2:2, у утакмици 13. кола Суперлиге Србије.
Фудбалери Партизана - Фото: АП
Фудбалери ПартизанаФото: АП

Шампион Србије одиграо је два различита полувремена у Сурдулици. Екипа Зорана Милинковића доминирала је у првом полувремену, постигла је два гола и имала је још неколико шанси, али се у наставку све промијенило.

Радник је заиграо у другом дијелу много ангажованије и на крају је уз велику борбеност успио да освоји бод.

Голове за Партизан постигли су Стевановић у 7. и Божинов у 30. минуту послије асистенција Грбића, док је херој Радника Милош Станковић који је био стријелац оба гола у 56. и 70. минуту.

Партизан послије овог ремија остаје четврти на табели са 21 бодом, 11 мање и утакмицом више од лидера Црвене звезде, док је Радник и даље претпосљедњи, сада са 10 бодова.