05/08/2018 |  19:38 | Аутор: РТРС

Звијезда сијала у Габели!

Фудбалери Звијезде 09 и трећу утакмицу у Премијер лиги Бих остали су непоражени, пошто су ремизирали са Гошком у Габели (2:2).
Звијезда 09 - Војводина 2:2 (Фото: fkzvijezda09.com) -
Звијезда 09 - Војводина 2:2 (Фото: fkzvijezda09.com)

Тим из Етно Села Станишићи два пута је водио, али Гошк је сваки пут експресно након неколико минута долазио до изједначења.

Асентић је у 18. минуту донио предност гостима, али одмах са центра поравнање доноси Рамић. Османагић у 37. минуту доноси још једном предност гостима, али Рагуж у 43. минуту враћа ствари на почетак.

У наставку меча отворена утакмица, ређале су се прилике и прд једним и пред другим голом, могла је Звијезда до гола, али голман Козић са неколико добрих интервенција спасао је домаћина новог пораза.

Звијезда 09 након три кола има три бода, док је Гошку ово први бод у сезони.

Преостала два српска представника Радник и Крупа у међусобном дуелу одиграном јуче у Бијељини такође су ремизирали, резултатом 2:2.

ГОШК - Звијезда 09 2:2 (2:2)

Стријелци: 0:1 Асентић (18), 1:1 Рамић (19), 1:2 Османагић (37), 2:2 Рагуж (43). Стадион: Завала. Гледалаца: 300. Судија: Ермин Сивац (Зеница). Помоћници: Мирза Демир (Какањ) и Арнел Новалић (Добој). Делегат: Горан Скоко (Љубушки). Контролор: Салем Пролић (Сарајево).

ГОШК: Козић, Чолић, Хасанхоџић, Ереиз, Куловић, Ђајић, Рагуж, Рамић, Вего, Хајдаревић, Хасановић.

Звијезда 09: Ерић, Крајишник, Хусић, Хусеинбашић, Тојчић, Асентић, Филиповић, Османагић, Војиновић, Шкахић, Бабић.