09/11/2018 |  20:12 ⇒ 20:17 | Аутор: РТРС

Јелен Суперлига: "Реал са Нишаве" и даље шиша!

Фудбалери Радничког из Ниша извојевали су побједу на гостовању код Пролетера у Новом Саду (1:2) у премијерном мечу 16. кола Јелен Супер лиге Србије. Овим тријумфом Раднички сада има 37 бодова, шест мање од Звезде, али чак седам више од трећепласираног Партизана.

Човић је довео домаће у предност у 14. минуту, Пролетер је у том периоду игре био бољи, али је у наставку Раднички преузео све конце игре и постигао два гола у 68. и 69. минуту.

Прво је Хаскић искористио пенал, да би минут након тога Ламбулић постигао аутогол за побједу гостију.

Ранђеловић је имао колосалну прилику да постигне и трећи гол за Раднички, али није успио да у 89. минуту постигне гол, а само минут касније је Јовановић погодио пречку, Нишлије нису имале среће да постигну и трећи гол на овом мечу.

"Вјечити" ривали овог викенда за протвнике имају Раднички из Сурдулице (Партизан) и Динамо из Врања (Црвена звезда).