14/11/2018 |  09:26 ⇒ 12:59 | Аутор: РТРС

Куп Републике Српске: Борац у Прњавору, Радник на Сокоцу

Фудбалери Крупе први су полуфиналисти Купа Републике Српске, пошто су у Билећи савладали требињски Леотар са 2:1. Преостала три меча у Прњавору, Скугрићу и Сокоцу играју се данас.
Фудбалски савез Републике Српске - Фото: РТРС
Фудбалски савез Републике СрпскеФото: РТРС

Друголигаш из Требиња пружио је снажан отпор премијерлигашу из Крупе на Врбасу који је тек у финишу меча сломио отпор Леотара. Крупа је повела поготком Милановића у 65. минуту из казненог ударца, Бокић је изједначио седам минута касније, да би Никола Дујаковић у 81. минуту донио радост гостима.

У преостала три сусрета који су на програму данас од 13.30 часова састају се у Прњавору друголигаш Љубић и лидер шампионата Српске бањалучки Борац, нижелигаш Скугрић 1964 домаћин је Јединству из Жеравице, док бранилац трофеја Радник из Бијељине путује у Соколац, гдје га чека друголигаш Гласинац 2011.

У овој фази такмичења игра се једна утакмица, а у случају неријешеног резултата изводе се једанаестерци.