01/12/2010 | 13:35 | Аутор: СРНА
ПЛОЧКИНИЋ:ФЕДЕРАЛНЕ ЈЕДИНИЦЕ-РС, ХЕРЦЕГ БОСНА И БОС.РЕПУБЛИКА
Лео Плочкинић, предсједник НВО "Кроациа Либертас" и главни координатор хрватског невладиног сектора у БиХ, сматра да би уставне промјене морале да доведу до стварања федералних јединица које би подразумијевале Републику Српску у дејтонским границама, хрватску федералну јединицу Херцег Босну и Босанску Републику.
