12/02/2019 |  23:22 | Аутор: РТРС

ПСЖ тријумфовао на "Олд Трафорду", Рома боља од Порта

Фудбалери ПСЖ славили су као гости у Манчестеру савладавши јунајтед (0:2) у првој утакмици 1/16 финала Лиге шампиона. У другом мечу Рома је била боља од Порта (2:1).
Манчестер Јунајтед-ПСЖ - Фото: Getty Images
Манчестер Јунајтед-ПСЖФото: Getty Images

Шампион Француске до тријумфа је стигао у наставку утакмице, а за свеце из Париза погодили су Кимпембе у 53. минуту, а коначан резултат поставио је Мбапе осам минутан касније. Лоше вече црвених ђавола употпунио је црвени картон Погбе у 89. минуту,ц па су шансе тима са "Олд Трафорда" да се врати у живот за пролаз даље веома мале.

У другом мечу вечерашњег термина Рома је остварилам какву такву предност у односу на представника Португалиоје (2:1). Све се догодило између 70. и 80. минута када су пала сва три поготка. За "вучицу" је погодио Заниоло у 70. и 76, а оба пута асистирао је БиХ репрезентативац Един Џеко. Наду Порту вратио је Адриан у 79. минуту.